|

Unlock your career

Jesteś studentem lub absolwentem kierunku IT? Pasjonatem, który chce się ciągle rozwijać? Rozpocznij pracę w GSK IT, gdzie w życzliwej atmosferze i elitarnym towarzystwie zdobędziesz pierwsze doświadczenia zawodowe oraz uzyskasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach. Dzięki elastycznym godzinom pracy bez problemu połączysz studia z karierą zawodową. Z pewnością czekają Cię tutaj ambitne zadania i udział w międzynarodowych projektach, a wykonana praca zostanie doceniona i solidnie wynagrodzona. Dołącz do wybITnych i rozwijaj swoją pasję z GSK IT!

Co Cię czeka?

1

Rozwój pod okiem najlepszych specjalistów GSK IT

2

Liczne szkolenia oraz certyfikaty

3

Twórcza atmosfera pracy i ambitne wyzwania zawodowe

Poznaj ścieżkę zawodową naszych wybITnych pracowników!

Scroll down

Nasi pracownicy

"GSK IT świadczy usługi dla użytkowników na całym świecie, dzięki czemu poznaję inne kultury i doskonalę znajomość języka angielskiego na co dzień."

"Elastyczny czas pracy w GSK IT pozwolił mi na swobodne łączenie stażu i studiów."

"Dzięki wyjątkowej atmosferze i wsparciu ludzi, z którymi pracuję w GSK IT, rozwiązywanie zadań staje się proste."

Oliwia Czechowicz

Informatyka i ekonometria

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

@GSK IT: IT Trainee, Application Support

Nabyte kompetencje:

  • Prowadzenie szkoleń
  • Rozumienie infrastruktury systemów informacyjnych
  • Budowanie relacji z klientem

Historia Oliwii

Na początku mojej kariery było dla mnie niezmiernie ważne, aby móc się rozwijać. Chciałam doskonalić przede wszystkim swoje umiejętności techniczne, których poznawanie rozpoczęłam na studiach. W GSK IT jest to możliwe i to pod okiem doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, że dział IT jest silnie rozwijającym się sektorem w GSK, każdego dnia czekają na mnie nowe, ambitne wyzwania, dzięki którym nabywam nowe umiejętności, które czynią mnie konkurencyjną na rynku pracy. Przyjazna atmosfera, szereg szkoleń i inicjatyw sprawiają, że czuję się tu znakomicie, a możliwość zmiany zespołu, w zależności od zainteresowań i potrzeb, sprawia, że nie można się tu nudzić.

Jakub Kontek

Informatyka i ekonometria

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

@GSK IT: IT Specialist, Service Gateway

Nabyte kompetencje:

  • Zarządzanie projektami
  • Budowanie relacji z klientem
  • Zarządzanie bazą danych

Historia Jakuba

Karierę w GSK IT zacząłem w obszarze Service Gateway, który jest portalem umożliwiającym centralny dostęp do serwisów takich jak Finanse, IT, HR, Zakupy i Administracja oraz innych serwisów dostępnych w GSK. Jako zespół odpowiadamy za strategię i rozwój portalu, jaki i zarządzanie oraz wsparcie operacyjne. Praca w tym zespole pozwala mi rozwijać zarówno umiejętności komunikacyjne, jak i techniczne, a elastyczny czas pracy umożliwił swobodne łączenie stażu i studiów. Już od pierwszych dni mogłem brać udział w licznych, unikalnych szkoleniach i zdobywać uznane na rynku pracy certyfikaty. Dzięki temu, że GSK to globalna korporacja, mam możliwość współpracować z ludźmi z najdalszych zakątków świata. Praca tutaj jest o tyle niezwykła, że często można dostrzec, jak twoje zaangażowanie wpływa na ludzkie życie.

Piotr Pietras

Informatyka

Politechnika Poznańska

@GSK IT: IT Specialist, Security Compliance & Reporting, Threat Defence

Nabyte kompetencje:

  • Rozwiązywanie problemów
  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa
  • Praca z zaawansowanymi aplikacjami security

Historia Piotra

W pracy w GSK IT najbardziej doceniam pomoc współpracowników oraz bogatą ofertę szkoleniową wspierającą rozwój kompetencji, szczególnie tych z zakresu IT, ale również tzw. umiejętności miękkich. Nauczyłem się tu rozwiązywania problemów oraz skutecznej komunikacji. Bardzo cenię sobie codzienną pracę w języku angielskim, ponieważ pomogło mi to uzyskać biegłość zarówno w mowie, jak i w piśmie. Praca w zespole Threat Defence pozwoliła mi rozwinąć umiejętności analityczne, a dzięki licznym szkoleniom poznałem interesujące sposoby radzenia sobie z zadaniami. W GSK IT codziennie mam szansę nauczyć się czegoś nowego i poszerzać wiedzę z zakresu systemów operacyjnych, sieci i baz danych.

Przeczytaj pozostałe historie:

Przymierz się do nas

Aplikuj

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

1

Sprawdź tutaj nasze otwarte rekrutacje. Wśród wielu interesujących stanowisk w GSK IT, z pewnością znajdziesz ogłoszenie, które najlepiej będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

2

Wyślij CV i list motywacyjny. Nasz zespół HR przeanalizuje Twoją aplikację, zajmie to około tygodnia od momentu zamknięcia ogłoszenia rekrutacyjnego.

3

Jeśli Twoja aplikacja będzie odpowiadała naszym wymaganiom, zespół HR zapozna managerów rekrutujących z Twoim CV.

4

W przeciągu 3 tygodni zaprosimy Cię na pierwszą rozmowę rekrutacyjną – wywiad telefoniczny.

5

W przeciągu 2 kolejnych tygodni zaprosimy Cię na rozmowę z managerem.

6

Informację zwrotną poznasz w przeciągu 5 kolejnych dni.

W GSK IT tworzymy środowisko wybITnych ekspertów IT, którzy na co dzień dostarczają globalne serwisy dla wszystkich oddziałów GSK.

Jako część międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, pracujemy w zróżnicowanej kulturowo, geograficznie i językowo społeczności, wspierając około 100 000 pracowników i ponad 20 000 systemów w całej firmie. Aktualnie w Poznaniu zatrudniamy ponad 500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

POZNAJ NAS LEPIEJ! Odwiedź gskit.pl