|

Restart your career

Terminy takie, jak proxy server czy traceroute nic Ci nie mówią, za to wprowadzają Cię w zakłopotanie? To nie powód do rezygnacji z rozpoczęcia kariery w najbardziej rozwojowej branży! Filologia Nowogrecka czy Geografia – to tylko niektóre z kierunków, które ukończyli nasi pracownicy. Dzięki licznym kursom oraz szkoleniom szybko poznasz tajniki systemów IT, a wsparcie doświadczonych pracowników pozwoli Ci na płynne przejście do nowej profesji. Dołącz do wybITnych i zrób pierwszy krok w branży IT!

Co Cię czeka?

1

Budowanie od podstaw unikalnej wiedzy w wybranej dziedzinie IT

2

Uczestnictwo w licznych szkoleniach zarówno technicznych, jak i miękkich

3

Wsparcie doświadczonych pracowników i dzielenie się wiedzą

Poznaj ścieżkę zawodową naszych wybITnych pracowników!

Scroll down

Nasi pracownicy

"W GSK IT dzielenie się wiedzą to ugruntowany zwyczaj. Masz wątpliwości? Zawsze warto zapytać!"

"Praca w GSK IT pokazała mi nowe możliwości rozwoju, które stały się teraz moją pasją. "

"GSK IT to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą być kowalami własnego losu i kierować swoją ścieżką kariery bez względu na kierunek studiów, który ukończyli."

Marek Wagner

Hydrologia i Meteorologia

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

@GSK IT: Email Marketing and Social Media Consultant, Global Customer Services

Nabyte kompetencje:

  • Zarządzanie projektami
  • Metodyka ITIL
  • Zarządzanie infrastrukturą IT

Historia Marka

Mimo wykształcenia pozornie nie mającego związku z branżą IT, z uwagi na osobiste zainteresowania, szukałem możliwości na rozwój zawodowy w tej dziedzinie i otrzymałem ją w GSK IT. Bardzo cenię sobie kulturę pracy, jaka obowiązuje w naszej firmie. Wyrazem zaufania ze strony przełożonych jest powierzanie pracownikom odpowiedzialnych zadań, przy czym możemy liczyć na pomoc, również techniczną, ze strony doświadczonych kolegów. Jeżeli zdarzają się błędy, wyciągamy z nich wnioski, a nie konsekwencje. Dzięki temu nie boimy się podejmowania trudnych wyzwań. W GSK IT podoba mi się również fakt, że wewnątrz jednej firmy można doskonalić kompetencje z bardzo odmiennych dziedzin i budować relacje z ludźmi z całego świata. To czyni GSK IT doskonałym miejscem na rozwój kariery.

Aleksandra Rolka

Filologia Nowogrecka

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

@GSK IT: BSC Poznan Governance Administrator

Nabyte kompetencje:

  • Umiejętności komunikacyjne
  • Praca w środowisku Sharepoint
  • Organizacja wydarzeń biznesowych

Historia Aleksandry

Po ukończeniu filologii nowogreckiej, kiedy to łączyłam studia, pracę i bycie członkiem zarządu studenckiej organizacji ESN, postanowiłam skupić się na karierze zawodowej. Przyjaciel zachęcił mnie do aplikowania na stanowisko w GSK IT i tak zostałam członkiem zespołu, w którym mogłam rozwijać swoje miękkie umiejętności i współpracować z ludźmi. Ponadto, mogłam nauczyć się, jak działa globalna organizacja oraz jak prowadzić szkolenia. Niezwykłą szansę rozwijania umiejętności liderskich oraz przemawiania publicznego daje mi także uczestnictwo i zarządzanie klubem GSK BSC Poznan Toastmasters. W GSK IT doceniam wysoką różnorodność wyzwań, co wyklucza nudę i rutynę ustępując miejsca możliwościom rozwoju i współpracy.

Lena Czubińska

Filologia angielska

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

@GSK IT: IT Specialist, End User Support, IT Vaccines Poznan

Nabyte kompetencje:

  • Umiejętności przywódcze
  • Współpraca międzynarodowa
  • Administracja systemem SAP

Historia Leny

W GSK IT pracuję już ponad 2 lata. Zatrudnienie rozpoczęłam od stażu, po czym kilka miesięcy później objęłam rolę IT Junior Specialist, a po pół roku awansowałam na stanowisko IT Specialist. Jako osoba, która ukończyła studia niezwiązane z IT, musiałam sporo nadrobić, ale GSK IT dało mi wszelkie potrzebne możliwości rozwoju i doskonalenia wiedzy. A-TEAM, czyli wewnętrzna grupa stażystów, umożliwiła mi budowanie relacji i integrację od samego początku pracy. Ponadto, w biurze panuje doskonała atmosfera, pracownicy wspierają się wzajemnie, chętnie pomagają i zawsze służą radą. Moim zdaniem głównymi wartościami w GSK IT są ogromne możliwości rozwoju i budowania indywidualnej ścieżki kariery oraz doświadczeni specjaliści chętnie dzielący się wiedzą.

Przeczytaj pozostałe historie:

Przymierz się do nas

Aplikuj

1

 

2

3

4

 

5

6

1

Sprawdź tutaj nasze otwarte rekrutacje. Wśród wielu interesujących stanowisk w GSK IT, z pewnością znajdziesz ogłoszenie, które najlepiej będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

2

Wyślij CV i list motywacyjny. Nasz zespół HR przeanalizuje Twoją aplikację, zajmie to około tygodnia od momentu zamknięcia ogłoszenia rekrutacyjnego.

3

Jeśli Twoja aplikacja będzie odpowiadała naszym wymaganiom, zespół HR zapozna managerów rekrutujących z Twoim CV.

4

W przeciągu 3 tygodni zaprosimy Cię na pierwszą rozmowę rekrutacyjną – wywiad telefoniczny.

5

W przeciągu 2 kolejnych tygodni zaprosimy Cię na rozmowę z managerem.

6

Informację zwrotną poznasz w przeciągu 5 kolejnych dni.

W GSK IT tworzymy środowisko wybITnych ekspertów IT, którzy na co dzień dostarczają globalne serwisy dla wszystkich oddziałów GSK.

Jako część międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, pracujemy w zróżnicowanej kulturowo, geograficznie i językowo społeczności, wspierając około 100 000 pracowników i ponad 20 000 systemów w całej firmie. Aktualnie w Poznaniu zatrudniamy ponad 500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

POZNAJ NAS LEPIEJ! Odwiedź gskit.pl